Przejdź do treści

Ogólnopolski cykl szkoleń dla POZ

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Polskie Stowarzyszenie Balintowskie bierze udział w serii szkoleń Podnoszenie kompetencji kadr medycznych uczestniczących w realizacji profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych. Szkolenia te przeznaczone są dla czterech grup docelowych: lekarzy POZ, pielęgniarek środowiskowych, psychologów pracujących w OPS i ratowników medycznych. Szkolenia odbywać się będą we wszystkich województwach i są darmowe dla uczestników.

Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się ze specyfiką zaburzeń psychicznych i strategiami postępowania, w tym komunikacji z pacjentami. Jednym z elementów szkolenia jest Grupa Balinta, w wymiarze sześciu godzin. Jest to więc doskonała okazja, aby odświeżyć i uzupełnić posiadane informacje, oraz popracować balintowsko. Grupy Balinta będą prowadzić doświadczeni Liderzy i wyróżniający się kandydaci na Liderów PSB.

Szczegółowe informacje o szkoleniach (kryteria udziału, program, terminy) można znaleźć na stronie internetowej: www.pinmed.pl.

Zapraszamy!