Przejdź do treści

XXIV Intensywny Trening Balintowski 10-12 maja 2024, Częstochowa

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w XXIV Intensywnym Treningu Balintowskim, który odbędzie się w dniach 10-12 maja 2024 w Częstochowie. Szkolenie organizowane jest pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego.

Kurs jest kontynuacją Intensywnych Treningów Balintowskich organizowanych w Częstochowie i jest prowadzony we współpracy z częstochowskim Ośrodkiem Usług Psychologicznych. Opiera się na programie opracowanym przez dr Ireneusza Kaflika i dr hab. Jana Łazowskiego, prof. AWF – certyfikowanych liderów i superwizorów Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego.

Trening jest adresowany do osób wykonujących zawody pomocowe (lekarzy, pielęgniarek, psychologów, psychoterapeutów, nauczycieli, pracowników socjalnych, etc.), które chciałyby głębiej zrozumieć relacje ze swoimi pacjentami, klientami, uczniami i przyjrzeć się bliżej trudnym emocjom pojawiającym się niekiedy w ich pracy zawodowej oraz do kandydatów na liderów grup Balinta, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności prowadzenia grup.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku.

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego:

https://forms.gle/JpAzPagsNmkzDW7SA

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!